• Fundusz Rady Rodziców to środki:

- które w 100% wykorzystywane przez nasze dzieci

- o których przeznaczeniu decydujemy my – rodzice.

Kwoty są niezmienne:

70 zł ( pierwsze dziecko ) 50 zł ( kolejne) na Radę Rodziców.

30 zł ksero.

10 zł biblioteka.

100 zł świetlica.

Jako RR przyglądamy się uważnie, które  potrzeby są najpilniejsze i te staramy się współfinansować.

Na co przeznaczymy te środki w tym roku szkolnym?

- na zakup nowych lektur szkolnych - lista lektur uległa zmianie, chcemy chociaż częściowo ułatwić dzieciom dostęp do lektur)

- organizacja Dnia Sportu z atrakcjami

- pomoc uczniom potrzebującym – obiady, podręczniki

- cel roku – zbieramy pomysły i jako przedstawiciele klas RAZEM zdecydujemy, co w tym roku jest dla nas najistotniejsze

Pamiętajcie, że nadal obowiązuje zasada: im większa wpłata, tym większy zwrot.

Zwrot będzie w postaci 25% kwoty którą dana klasa wpłaci w terminie na konto RR.

Kwocie zwrotu podlega wyłącznie wpłata na RR, nie rozliczamy biblioteki, ksera, świetlicy.

Zwrot ten jest do samodzielnego wykorzystania- ekstra dodatkowe pieniądze np. przed mikołajkami itd.

Opłaty kierujcie do skarbników klasowych do 28.10.2022, liczy się data wpływu na konto Rady Rodziców.

Przelew powinien być tylko jeden, w ramach danej klasy.

Skarbnik zbiera od wszystkich rodziców i jednym przelewem przekazuje pieniądze do nas na konto.

W tytule przelewu prosimy o informację:

Klasa, kwota na RR, kwota na bibliotekę, kwota na ksero, kwota na świetlicę.

Np: klasa 2B, RR 700 zł, biblioteka 300 zł, ksero 200 zł, świetlica 1000 zł.

Numer konta: 54 1240 1095 1111 0010 4269 1504