• Stołówka szkolna zapewnia posiłki w formie obiadu.

INFORMACJE OGÓLNE

Korzystanie ze stołówki szkolnej jest odpłatne.

OPŁATY ZA POSIŁEK

- uczniowie Szkoły: 10 zł;

- oddziały przedszkolne: 15 zł.

Płatności za posiłki dokonywać należy przelewem na konto: 26  1030  1508  0000  0005  5104  9035 w okresach miesięcznych z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków, za wyjątkiem miesięcy - września i stycznia, w których opłatę wnieść należy do dnia 5 września i 5 stycznia. W przypadku, gdy opłata za posiłek w danym dniu dokonywana jest w tym dniu, w celu korzystania z posiłku należy przedstawić (przesłać) dowód wpłaty przed czasem wydania posiłku.

Wniesienie opłaty w wyznaczonym terminie jest jednym z warunków korzystania z posiłków.

Niewniesienie opłaty w wyznaczonym terminie skutkuje brakiem możliwości korzystania z posiłków w danym miesiącu.

KARTA OBIADOWA

Opłaty za kartę dokonywać należy przelewem na konto: 26  1030  1508  0000  0005  5104  9035

Karta obiadowa wydawana jest jednorazowo przez intendenta.

Koszt karty obiadowej wynosi 10 zł.

W przypadku zniszczenia lub zgubienia karty, za wydanie nowej karty wnosi się opłatę w wysokości 10 zł.

ZWROT OPŁATY ZA POSIŁEK/ODWOŁYWANIE KORZYSTANIA Z POSIŁKU

W przypadku nieobecności ucznia uprawnionego do korzystania z posiłku w stołówce, zwrotowi podlega dzienna wysokość opłaty za korzystanie z posiłku w stołówce za każdy, z wyłączeniem pierwszego, dzień nieobecności.

Zwrotu dziennej wysokości opłaty za korzystanie z posiłku w stołówce za pierwszy dzień nieobecności lub pierwszy dzień rezygnacji z posiłku dokonuje się w przypadku, gdy nieobecność lub rezygnacja zostaną zgłoszone najpóźniej w danym dniu do godziny 9.00.

Odwoływanie posiłków następuje poprzez serwis e-stołówka – Loca.

WYDAWANIE OBIADÓW

Obiady wydawane są w godz. 11.15 – 13.30 zgodnie z harmonogramem.

INFORMACJE - KONTAKT

W celu zgłoszenia dziecka do korzystania z posiłków w szkole należy przesłać następujące informacje:

- adres mailowy osoby zgłaszającej (rodzica/opiekuna) - w celu założenia konta w serwisie e-stołówka – Loca;

- imię, nazwisko, klasa (oddział) zgłaszanego dziecka.

Wszelkie informacje dotyczące posiłków w Szkole przesyłać należy na adres:  obiady.sp86@eduwarszawa.pl

Szczegółowe informacje na temat posiłków, w tym płatności za posiłki uzyskać można u intendenta:

tel. 22 812 01 28 wewn: 129, od godz. 8.00 do godz. 14.30 (z wyłączeniem godzin wydawania posiłków);

e-mail: obiady.sp86@eduwarszawa.pl

Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z posiłków (regulamin korzystania ze stołówki szkolnej)

Serwis e-stołówka - LOCA (logowanie)