Zajęcia pozalekcyjne i dodatkowe 2023/2024
Rodzaj/Nazwa zajęć Dzień tygodnia Godzina Sala Nauczyciel Zajęcia informatyczne: "Programowanie w Pythonie - grafika żółwia" (kl. IV-VII) środa 14.35-15.20 304 Małgorzata Mikusek-Hoang Zajęcia informatyczne: "Projektowanie 3D" (kl. IV-VI) poniedziałek 13.50-14.35 304 Małgorzata Mikusek-Hoang Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka (kl. V) - zajęcia dla określonej grupy uczniów poniedziałek 08:00-08:45 303 Maria Karwowska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka (kl. VI) - zajęcia dla określonej grupy uczniów poniedziałek 13.50-14.35 307 Izabela Sabak Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka (kl. VII) - zajęcia dla określonej grupy uczniów poniedziałek 8.00-8.45 253 Barbara Adamczyk Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - (kl. IV) - zajęcia dla określonej grupy uczniów czwartek 11.50-12.50 256 Marzena Witkowska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski (kl. V) - zajęcia dla określonej grupy uczniów środa 13.40-14.35 136 Marta Augustyniak Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski (kl. VI) - zajęcia dla określonej grupy uczniów piatek 13.50-14.35 151 Elżbieta Kabała Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - (kl. II) - zajęcia dla określonej grupy uczniów poniedziałek 12.55-13.40 115 Katarzyna Galas Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - (kl. II) - zajęcia dla określonej grupy uczniów czwartek 12.55-13.40 114 Joanna Łopacińska-Tkaczuk Język niemiecki (dla klas VI) środa(VIc)
piątek(VIa)
czwartek(VIb)
12.55-13.40
11.50-12.35
12.55-13.40
135
153
153
Agnieszka Bielicka-Grzymkowska Język niemiecki (dla klas V) środa 13.50-14.35 153 Agnieszka Bielicka-Grzymkowska Terapia pedagogiczna (kl. I) - zajęcia dla określonej grupy uczniów czwartek 8.45-9.40 308A Urszula Kwiecińska Terapia pedagogiczna (kl. II) - zajęcia dla określonej grupy uczniów piątek 7.15-8.00 115 Katarzyna Galas Terapia pedagogiczna (kl. V, VI) - zajęcia dla określonej grupy uczniów wtorek 13-40-14.25 258 Danuta Sadowska Terapia pedagogiczna (kl. III) - zajęcia dla określonej grupy uczniów piątek 12.55-13.40 206 Aneta Moryń Terapia pedagogiczna (kl. IV) - zajęcia dla określonej grupy uczniów środa 8.00-8.45 Marzena Witkowska Koło plastyczne wtorek 12.55-13.40 005 Martyna Jodłowska Koło szachowe poniedziałek 8.00-8.45 307 Izabela Sabak (Nie) zwykła matematyka poniedziałek 12.55-13.40 307 Izabela Sabak (Nie) zwykła matematyka poniedziałek 13.50-14.35 253 Barbara adamczyk Dodatkowe zajęcia - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty (kl. VIII)
matematyka, j. polski, j. angielskizgodnie z podanym planem zgodnie z podanym planem nauczyciel prowadzący dane zajęcia WYKAZ JEST MODYFIKOWANY I UZUPEŁNIANY NA BIEŻĄCO
Zajęcia komercyjne (dla dzieci i młodzieży) 2023/2024 Organizator Rodzaj zajęć Dzień Godzina Sala Kontakt MŁODY ORLIK-
Tomasz Opanowskizajęcia sportowe
piłka nożnaponiedziałek
czwartek16.00-19.00
20.00-21.30boisko/
hala pneumatycznatel.
793 007 558wtorek
piątek20.00-21.30 ORZEŁ-
Przemysław Piotrowskizajęcia sportowe
judośroda
piątek16.00-20.00 duża sala
gimnstycznatel.
606 747 173VICTORIA ZERZEŃ-
Oskar Murawskizajęcia sportowe
piłka nożnawtorek
środa
piątek17.30 - 19.30
17.00 - 20.0017.30-19.30
boisko/
hala pneumatycznate.
792 692 370BUSHI-
Natalia Kondeuszzajęcia sportowe
karateponiedziałek
środa15.35-17.35
16.45-18.45duża sala gim.
mała sala gim.tel.
666 112 841AKWARELA-
Bożena Bieniaszajęcia plastyczne poniedziałek 15.00-16.00 sala 153 tel.
609 664 337MINIAKRO-
Marta Poznyszzajęcia sportowe
akrobatyka/lekkoatletykawtorek
czwartek15.00-17.00
15.00-18.30
duża sala gimn.
tel.
510 067 469517 286 426
FITNESS ZONE
Paulina Sokół
zajęcia taneczne czwartek
19.00-20.00
mała sala gim.tel.
505276709NIEZŁA SZTUKA
Patrycja Korczycka
rękodzieło - sztuka recznego dekorowania wtorek
14.45-15.45
sala 135
501 706 826 NIENUDNO lego robotyka środa 14.35-15.35 sala 259 tel.
507 070 727PRO-DANCE-
Oskar Żołądkiewiczzajęcia taneczne czwartek
14.20-14.50
14.50-14.35
mała sala gim. tel.
502 486 776SAX-FORT-
Halina Kuzniecownauka gry na pianinie środa 15.00-19.00 sala 153 tel.
501 814 304OLTON-
Kamila Malinowskajęzyk angielski poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
14.35-15.30
15.35-16.30
13.45-14.40
14.45-15.40
12.40 - 13.35
13.50 - 14.45
14.45 - 15.40 15.45-16.4012.40-13.35
13.45-14.40
14.45-15.40
14.45-15.40
sala 259
sala 259
sala 014
sala 014
sala 014 sala 151 sala 151 sala 151sala 014 sala 259 sala 259
sala 153
tel. 509 570 881
501 121 425
501 135 169
OLTON-
Elizeusz Kuzmichjęzyk angielski wtorek
czwartek13.00 - 13.35
13.45 - 14.40
14.50 - 15.25
13..00 - 13.45
13.55 - 14.40
15.10 - 15.55sala 208
sala 207
tel.
509 570 881501 121 425
501 135 169
WYKAZ JEST MODYFIKOWANY I UZUPEŁNIANY NA BIEŻĄCO