• Zajęcia pozalekcyjne rok szkolny 2018/2019

        Nauczyciel Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina Sala
         Walasek Dorota Język francuski kl. 5

        wtorek

        piątek

        1445-1530

        855 - 940

        253

        152

         Wójcik Czerniawska Agnieszka Język hiszpański kl. 5b i 5d czwartek 855 - 940 125
         Wójcik Czerniawska Agnieszka Język hiszpański kl. 5a i 5c piątek 855 - 940 125
         Augustyniak Marta

        Przygotowanie do egzaminu 8a

        - język polski

        wtorek 800 - 845 307
         Szetyńska Elżbieta

        Przygotowanie do egzaminu 8a

        - matematyka

        środa 710 - 755 123
         Matoszko-Epa Małgorzata

        Przygotowanie do egzaminu 8a

        - język angielski

        poniedziałek 800 - 845 125
         Augustyniak Marta

        Przygotowanie do egzaminu 8b

        - język polski

        środa 1350-1435 307
         Karwowska Maria

        Przygotowanie do egzaminu 8b

        - matematyka

        poniedziałek 1350-1435 303
         Gajek Agnieszka

        Przygotowanie do egzaminu 8b

        - język angielski

        wtorek 1350-1435 124
         Ornoch Agnieszka

        Przygotowanie do egzaminu 8c

        - język polski

        czwartek 800 - 845 122
         Szetyńska Elżbieta

        Przygotowanie do egzaminu 8c

        - matematyka

        wtorek 1350-1435 123
         Gajek Agnieszka

        Przygotowanie do egzaminu 8c

        - język angielski

        wtorek 1300 - 1345 124

         

        Nauczyciel Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina Sala
         Jodłowska Martyna

         Koło plastyczne

        czwartek 1350 - 1435 005
         Mikusek-Hoang Małgorzata "Otwarta sala komputerowa" dla uczniów klas IV-VII. Konsultacje. poniedziałek 1445-1530 304
         Gąssowska Beata "Zabawka ze skrawka" środa 1350-1435 014
         Gąssowska Beata "Zabawy ze słowem środa    
         Kochman Małgorzata Kólko z języka niemieckiego

        środa

        1345-1445 121
         Kochman Małgorzata Kółko z języka niemieckiego czwartek

         

        845 - 945

        1300-1400

        153

        121

         Galas Katarzyna "Spójrz inaczej" środa 1245-1415 207
         Galas Katarzyna Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl 3c wtorek 1330-1415 115
         Galas Katarzyna Indywidualne zajęcia wyrównawcze dla obcokrajowców środa 800-845 308A
         Karwowska Maria Koło matematyczne dla uczniów klas 4 i 5 czwartek 800-845 303
         Mijalska Grażyna Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne poniedziałek 855-1035  
         Abratowska Grażyna Zajęcia wyrównawcze dla dla kl 1a środa 855-940 132
         Kaczanowska Katarzyna Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas 4 wtorek 1350-1435 122
         Jankowska Małgorzata Gry i zabawy alternatywą na nudę i sposobem radzenia na negatywne emocje

        poniedziałek gr1

        wtorek gr2

        1235-1320

        1235-1320

        121

        121

         Wróbel Agnieszka Plastykoterapia- terapia poprzez sztuki plastyczne dla uczniów klasy 2c poniedziałek 1240-1410 115
         Wróbel Agnieszka Plastykoterapia- terapia poprzez sztuki plastyczne dla uczniów klas 5 poniedziałek 1415-1545 115
         Wróbel Agnieszka Plastykoterapia- terapia poprzez sztuki plastyczne dla uczniów klas 2 czwartek 1230-1400 115
         Augustyniak Marta "Spójrz inaczej" dla kl 6a środa 1445-1530 307
         Augustyniak Marta "Teatr do góry nogami" czwartek 1445-1530 307
         Żurawska Grażyna Praca z uczniem zdolnym- matematyka czwartek 1425-1510 112
         Żurawska Grażyna Zajęcia wyrównawcze czwartek 1255-1325 112
         Żurawska Grażyna "Teatr do góry nogami" czwartek 1340-1425  
         Polińska Anna Odrabianki dla obcokrajowców kl.3c piątek 1045-1130 254a
         Polińska Anna Godzina kodowania!- Scratch- kl 3c piątek 1150-1235 252
         Gajek Agnieszka Klub czytelniczy z języka angielskiego  "Read On" wtorek 1445-1530 124
         Jaworowska Anna Koło przyrodnicze dla klas III czwartek 1300 -1400 254a
         Szulborski Karol Chór klas 4 czwartek 800-845 014
         Ornoch Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 7b i 7c poniedziałek 1445-1530 122
         Walczak Joanna Edukacja przez szachy dla kl. 2b czwartek 1300 - 1345 121
         Wiewióra Ewa Zajęcia wyrównawcze dla kl. 1 środa 1350 - 1435 113
         Kamola Aneta Konsultacje polonistyczne kl. 4 - 5 środa 1350 - 1435 122
         Kamola Aneta Programowanie na j. polskim kl. 4 - 5 czwartek 800-845 151
         Matoszko-Epa Małgorzata Konsultacje z j. angielskiego piątek 1445 - 1530 125
         Keler Teresa SKS dziewcząt czwartek 800-845 s.g.
         Szetyńska Elżbieta Konsultacje z matematyki piątek 1350 - 1435 123
         Mijalska Grażyna Dodatkowe godziny z j. polskiego z cudzoziemcami

        poniedziałek

        piątek

        855 - 940

        132

        254a

         

        Zajęcia dodatkowe 2018/2019

         

        klasa 5 - dodatkowa godzina matematyki (tygodniowo)

        klasa 6 - dodatkowa godzina matematyki (tygodniowo) + dodatkowy drugi język obcy nowożytny - język niemiecki (2 godz./tygodniowo)

        klasa 7 -  dodatkowa godzina matematyki (tygodniowo)

        klasa 8 - dodatkowe 2 godziny matematyki (tygodniowo) + dodatkowa 1 godzina j. polskiego (tygodniowo) 

         

         Inne 

        Terapia pedagogiczna

        Zajęcia logopedyczne

        Dodatkowe zajęcia z uczniami cudzoziemcami

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 86 im. Bronisława Czecha
      • ul. Koryncka 33 04-686 Warszawa
      • sp86@edu.um.warszawa.pl
      • (0-22) 812 01 28 dodatkowy numer - świetlica: 601878915 dodatkowy numer - oddz. przedszk: 723245104
      • poniedziałek, wtorek, czwartek: godz. 8.00-16.00; środa, piątek: godz. 7.00 - 15.00
      • Marcin Wasążnik sp86@edu.um.warszawa.pl
      • sp86@edu.um.warszawa.pl
  • Galeria zdjęć

    • Życzenia dla Polski
    • Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania - grupa 3latków
    • Świętowanie 100-lecia Odzyskania Nieodległości w grupie 3-latków i 4-latków
    • Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania - grupa 4latków
    • "Rekord dla Niepodległej"
    • Wyjście na Plac Straceń - grupa 3latków
    • Wycieczka na Farmę dyń - grupa 3latków
    • Warsztaty komiksowo-historyczne w Kulturotece kl. 6b
    • Patyczaki w szkole
    • Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny.
    • Warszawo... Pamiętamy!
    • Wycieczka na pocztę - grupa 3latków