• NASZE SUKCESY 2018/2019

Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia Klasa Zajęte miejsce
          1. Dzielnicowy konkurs poświęcony życiu i działalności Józefa Wybickiego Mateusz Wojtuniak 5a II miejsce
          2. Mistrzostwa Warszawy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Maria Strzelczyk

5b III miejsce
          3. Dzielnicowy Konkurs Plastyczny "Skarby Jesieni" Pola Jankowska 2c II miejsce
          4. IX Konkurs Wiedzy o Prezydncie St. Starzyńskim Pola Jankowska 2c l miejsce
          5. Mistrzostwa Wawra w Unihokeja

Róża Fila

Lena Dzwolak

Maria Strzelczyk

Zuzia Kowalska

Laura Nogal

Anna Rynowiecka

Julia Spinkiewicz

5c

5d

• Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Unihokeja

• W dniu 5 listopada w hali sportowej na ul. Poezji 5 w Falenicy odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w unihokeja. Drużyna dziewcząt SP 86 klas V-VI zdobyła wicemistrzostwo Wawra. Dziewczęta dzielnie walczyły w finale, dopiero rzuty karne przesądziły o wyniku meczu.
              Skład drużyny: Róża Fila – bramkarz, Lena Dzwolak, Maria Strzelczyk, Zuzia Kowalska, Laura Nogal, Anna Rynowiecka, Julia Spinkiewicz.
            • Finał IX Konkursu Wiedzy o Prezydencie Stefanie Starzyńskim

• Pola Jankowska zdobyła I miejsce
            • Szkoła Podstawowa Nr 86 im.Bronisława Czecha na podium mistrzostw Warszawy

• Finały indywidualnych biegów przełajowych odbyły się 4 października 2018 r., po raz drugi na terenach warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Uczniowie SP 86 licznie i godnie reprezentowali Dzielnicę Wawer w składzie: Maria Strzelczyk, Julia Spinkiewicz, Julek Paszkowski, Adrian Laskowski, Adam Ajewski oraz Kacper Dakowicz. Ogromnym sukcesem okazał się start w kategorii dziewcząt na dystansie 800 m - Marysi Strzelczyk, która wywalczyła podium zajmując 3 miejsce.

• Szkoła Podstawowa Nr 86 im. Bronisława Czecha
      • ul. Koryncka 33 04-686 Warszawa
      • sp86@edu.um.warszawa.pl
      • (0-22) 812 01 28 dodatkowy numer - świetlica: 601878915 dodatkowy numer - oddz. przedszk: 723245104
      • poniedziałek, wtorek, czwartek: godz. 8.00-16.00; środa, piątek: godz. 7.00 - 15.00
      • Marcin Wasążnik sp86@edu.um.warszawa.pl
      • sp86@edu.um.warszawa.pl

• Życzenia dla Polski
    • Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania - grupa 3latków
    • Świętowanie 100-lecia Odzyskania Nieodległości w grupie 3-latków i 4-latków
    • Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania - grupa 4latków
    • "Rekord dla Niepodległej"
    • Wyjście na Plac Straceń - grupa 3latków
    • Wycieczka na Farmę dyń - grupa 3latków
    • Warsztaty komiksowo-historyczne w Kulturotece kl. 6b
    • Patyczaki w szkole
    • Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny.
    • Warszawo... Pamiętamy!
    • Wycieczka na pocztę - grupa 3latków