• NASZE SUKCESY 2018/2019

        •  

          Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia Klasa Zajęte miejsce
          1. Dzielnicowy konkurs poświęcony życiu i działalności Józefa Wybickiego Mateusz Wojtuniak 5a II miejsce
          2. Mistrzostwa Warszawy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

          Maria Strzelczyk

          5b III miejsce
          3. Dzielnicowy Konkurs Plastyczny "Skarby Jesieni" Pola Jankowska 2c II miejsce
          4. IX Konkurs Wiedzy o Prezydncie St. Starzyńskim Pola Jankowska 2c l miejsce
          5. Mistrzostwa Wawra w Unihokeja

          Róża Fila

          Lena Dzwolak

          Maria Strzelczyk

          Zuzia Kowalska

          Laura Nogal

          Anna Rynowiecka

          Julia Spinkiewicz

          5c

          5c

          5b

          5d

          6a

          6a

          6a

          II miejsce
          6 I Ogónopolski konkurs plastyczno - literacki "BUNTOWNICZKI" Pola Jankowska 2c wyróżnienie
          7

          Wawerski turniej tenisa stołowego szkół podstawowych

          kategoria- dziewcęta młodsze

          Lena Dzwolak

          Oiwia Imielińska

          Zuzia Kowalska

          5c

          5d

          5d

          srebrny medal
          8

          Wawerski turniej tenisa stołowego szkół podstawowych

          kategoria - dziewczęta starsze

          Ola Bieszkiewicz

          Ola Bazylewicz

          Zuzanna Hodorska

          8b

          8b

          8a

          brązowy medal
          9

          XVII Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Józefowa

          /sztafeta męska/

          Adam Strzelczyk

          Stanisław Stankiewicz

          Tomasz Bocheński

          Paweł Traczewski

          3b

          5b

          5b

          5d

          III miejsce
          10 XVII Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Józefowa

          Zuzanna Wieczorek

           

           

          Tomasz Bocheński

           

           

          Szymon Traczewski

           

          Maria Strzelczyk

           

           

          5d

           

           

          5b

           

           

          5d

           

          5b

           

           

          złoto w stylu klasycznym, srebro w stylu dowolnym

          złoto w stylu grzbietowym, brąz w stylu dowolnym

          złoto w stylu motylkowym, brąz w stylu klasycznym

          złoto w stylu grzbietowym, brąz w stylu motylkowym

           

          11 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Wolność jest w Nas! Dumni ze swojej Niepodległej" Pola Jankowska 2c

          I miejsce

          w kat.wiekowej (7-9 lat)

          12

          Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS /sesja jesienna/

          Alicja Młodzik

          Bartosz Pawelczyk

          5b

          8b

          laureat

          laureat

           

           

            • DZIELNICOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ

            • Dnia 16.11.2018r. w hali sportowej przy SP 204 odbył się Dzielnicowy Turniej Piłki Koszykowej. Drużyna dziewcząt klas V-VI uzyskała tytuł wicemistrza zdobywając srebrny medal po zaciętej walce, w której ustąpiła tylko jednym punktem drużynie zwycięskiej z SP 195. Gratulujemy drużynie w składzie: Maria Strzelczyk, Róża Fila, Justyna Szczepańska, Zuzia Kowalska, Magda Wawrzeniak, Zuzia Wieczorek, Julia Sinkiewicz, Kinga Batóg.
            • Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Unihokeja

            • W dniu 5 listopada w hali sportowej na ul. Poezji 5 w Falenicy odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w unihokeja. Drużyna dziewcząt SP 86 klas V-VI zdobyła wicemistrzostwo Wawra. Dziewczęta dzielnie walczyły w finale, dopiero rzuty karne przesądziły o wyniku meczu.
              Skład drużyny: Róża Fila – bramkarz, Lena Dzwolak, Maria Strzelczyk, Zuzia Kowalska, Laura Nogal, Anna Rynowiecka, Julia Spinkiewicz.
            • Finał IX Konkursu Wiedzy o Prezydencie Stefanie Starzyńskim

            • Pola Jankowska zdobyła I miejsce
            • Szkoła Podstawowa Nr 86 im.Bronisława Czecha na podium mistrzostw Warszawy

            • Finały indywidualnych biegów przełajowych odbyły się 4 października 2018 r., po raz drugi na terenach warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Uczniowie SP 86 licznie i godnie reprezentowali Dzielnicę Wawer w składzie: Maria Strzelczyk, Julia Spinkiewicz, Julek Paszkowski, Adrian Laskowski, Adam Ajewski oraz Kacper Dakowicz. Ogromnym sukcesem okazał się start w kategorii dziewcząt na dystansie 800 m - Marysi Strzelczyk, która wywalczyła podium zajmując 3 miejsce.
            • WAWERSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

            • W dniu 27.11.2018r. w Szkole Podstawowej Nr 195 na ul. Króla Maciusia w Marysinie odbył się wawerski turniej w tenisa stołowego szkół podstawowych.
              Dziewczęta młodsze wywalczyły wicemistrzostwo Wawra zdobywając srebrny medal.
              Skład drużyny: Dzwolak Lena, Imielińska Oliwia, Kowalska Marcelina.
              Również dziewczęta starsze odniosły sukces, zajęły III miejsce zdobywając brązowy medal.
              Skład drużyny: Bazylewicz Ola, Bieszkiewicz Ola, Hodorska Zuzia.

              Obu drużynom serdecznie gratulujemy!
              Teresa Keler
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 86 im. Bronisława Czecha
      • ul. Koryncka 33 04-686 Warszawa
      • sp86@edu.um.warszawa.pl
      • 22 812 01 28 dodatkowy numer - świetlica: 601878915 dodatkowy numer - oddz. przedszk: 723245104
      • poniedziałek, wtorek, czwartek: godz. 8.00-16.00; środa, piątek: godz. 7.00 - 15.00
      • Marcin Wasążnik sp86@edu.um.warszawa.pl
      • sp86@edu.um.warszawa.pl
  • Galeria zdjęć

    • Zdobienie pierników - grupa 4latków
    • Kolędowanie w grupie 4latków
    • 4latki poznają zawód żołnierza
    • Zabawy na śniegu - grupa 4latków
    • Dzień Jeża - grupa 4latków
    • Warsztaty archeologiczne - grupa 4latków
    • Mikołajki - grupa 4latków
    • Warsztaty stomatologiczne - grupa 3 i 4 - latków
    • Andrzejki - grupa 4latków
    • Dzień Pluszowego Misia - grupa 4latków
    • Występ chóru w Urzędzie Dzielnicy
    • Tak się bawimy... - grupa 3latków