• Samorząd 2017/2018

• OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

PANI GRAŻYNA ABRATOWSKA

PANI MARTA AUGUSTYNIAK

PAN PIOTR KOŚCIUCH

RZECZNIKIEM PRAW UCZNIA W ROKU SZKOLYM 2017/2018 I 2018/2019 JEST

PANI MARTYNA JODŁOWSKA

AKCJE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• 30 listopada – szkolne Andrzejki

• 6 grudnia – dzień czapki mikołajowej – uczeń w czapce św. Mikołaja nie jest pytany!

• GÓRA GROSZA-  akcja, w której wspieramy rodzinne domy dziecka  - wsparcie działalności Towarzystwa Nasz Dom.

• zbiórka maskotek, gier, artykułów szkolnych dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka z okazji Międzynarodowego Dnia Misia

• PACZKI DLA DOMU DZIECKA – wspaniałą tradycją naszej szkoły jest przygotowanie niespodzianek świątecznych dla dzieci z otwockiego Domu Dziecka. Każda klasa, przygotowuje paczkę – ze słodyczami, artykułami biurowymi - lub po prostu- upominkami i ozdabia niespodziankę.

• Konkurs na świąteczny wystrój klasy- Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najlepiej, najciekawiej udekorowaną  świątecznie klasową pracownię. W ostatnim tygodniu przed świętami jury konkursu oceniać będzie: pomysłowość i oryginalność oraz wkład pracy.

• Pomoc schronisku dla zwierząt  - przynoszenie karmy i akcesoriów dla zwierząt. Dodatkową formą aktywności są zebrane fundusze podczas sprzedaży pączków w Tłusty Czwartek.

• Zbiórka nakrętek plastikowych

• Szkolne Walentynki

• zbiórka rzeczy dla schroniska "Pod Psim Aniołem".