• PRZEDMIOTOWE 2017/2018

        • Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia Klasa Zajęte miejsce
          1. Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży "KARTKA ŚWIĄTECZNA Z DZIELNICY WAWER" Pola Jankowska Ic I miejsce
          2. Przedmiotowy Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych miniLogia Grafika w Logo

          Jerzy Olkowski

          Michał Weigle

          5b

          7a

          zakwalifikowanie do II etapu
          3. Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

          Maksymilian Olkowski

          Maks Cichecki

          Jerzy Olkowski

           

          Filip Brajczewski

          3d

          3d

          5b

           

          1b

          dyplom za uzykanie bardzo dobrego wyniku

           

          dyplom za uzyskanie dobrego wyniku

          4. Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus" sesja jesienna Alicja Borowicz 6a laureat
          5. Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTER sesja jesienna

          Alicja Młodzik

          Alicja Borowicz

           

          Julia Dybek

          Julia Spinkiewicz

           

          Maria Strzelczyk

          Wojciech Guzewicz

          4b

          6a

           

          4b

          5b

           

          4b

          7c

          laureatki II stopnia

           

           

          laureatki III stopnia

           

          wyróżnienia

          6. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT

          Maksymilian Cichecki

           

           

          Maksymilian Olkowski

          Michał Kamiński

          3b

           

           

          3d

          3b

          bardzo dobry wynik w konkursie

           

          dobry wynik w konkursie

          7. Wawerskie Zawody Matematyczne Jerzy Olkowski 5b  
          8. Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK z języka Angielskiego

          Nel Raguenet

          Pola Jankowska

          1b

          1c

          laureatka

          laureatka

          9. Olimpiada Matematyczna Juniorów OMJ (dla gimnazjalistów) Jerzy Olkowski 5b udział w II etapie
          10. Dzielnicowy Konkurs Recytatorski ENTLICZEK PENTLICZEK "Poezja Hanny Niewiadomskiej"

          Hanna Kleszczewska

          Matylda Rękawek

          Maja Ziółkowska

          Maja Pieniak

          0

          3c

          1a

          3b

          III miejsce

          I miejsce

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          11 Dzielnicowe mistrzostwa dziewcząt i chłopców w pływaniu indywidualnym i sztafetowym

           

          Maria Strzelczyk

          Tomasz Bocheński

           

          Zuzanna Wieczorek

          Szymon Traczewski

           

          Oskar Jabłoński

           

          4b

          4b

           

          4d

          4d

           

          6a

          /25 m styl grzbietowy/

          I miejsce

          I miejsce

          /25 m styl dowolny/

          I miejsce

          I miejsce

          /50 m styl dowolny/

          I miejsce

          12 Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich "Z ortografią za pan brat" Maksymilian Cichecki 3b II miejsce
          13 XV Dzielnicowy Konkurs Matematyczny SUPER MATEMATYK

          Maksymilian Olkowski

          Maksymilian Cichecki

          3d

          3b

          I miejsce

          wyróżnienie

          14 XII Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów Jerzy Olkowski 5b

          tytuł finalisty

          15 Literacki Konkurs Fantasy "W kręgu Śródziemia" Pola Reszczyńska 7b laureatka
          16 Konkurs diecezjalny dla szkół podstawowych

          Maja Ziółkowska

          Tomasz Kaproń

          1

          4a

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          17 Dzielnicowy Konkurs Multimedialny dla klas I-III Adam Strzelczyk 2b III miejsce
          18

          Ogólnopolska Oimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS

          sesja wiosenna

          Bartosz Pawelczyk

          Wojciech Guzewicz

          7b

          7c

          laureat

          laureat

          19 II Dzielnicowy Konkurs Kaligraficzny

          Gabriela Jaworska

          Daria Wardak

          Matylda Rękawek

          1

          2

          3

          I miejsce

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          20

          IV Dzielnicowy Konkurs Multimedialny

          "Bohaterowie 100-lecia Niepodległości Poski"

          Tomasz Bocheński

          Maria Strzelczyk

          Stanisław Jakus

          Jan Luty

          Jan Spinkiewicz

          Szymon Traczewski

          Wojciech Guzewicz

          4b

          4b

          4d

          4a

          5a

          4d

          7c

          I miejsce

          II miejsce

          II miejsce

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          21 Międzynarodowy Konkurs  KANGUR MATEMATYCZNY

          Filip Brajczewski

          Maksymilian Cichecki

          Maksymilian Olkowski

          Weronika Trzaskowska

          Jerzy Olkowski

          1b

          3b

          3d

          4a

          5b

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          22 Warszawski konkurs ORIENTACJA NA MATEMATYKĘ Jerzy Olkowski 5b II miejsce w kategorii klas 6
          23 XVI Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Józefowa

          Adam Strzelczyk

          Stanislaw Stankiewicz

          Tomasz Bocheński

          Szymon Traczewski

           

          Szymon Traczewski

          Marysia Strzelczyk

           

          Tomek Bocheński

          2b

          4b

          4b

          4d

           

          4d

          4b

           

          4b

           

          sztafeta

          II miejsce

           

          indywidualnie

          2 złote medale

          złoty i srebrny medal

          złoty i srebrny medal

          24 IX Konkurs Wiedzy o Prezydencie Stefanie Starzyńskim Pola Jankowska 1c I miejsce
          25.  Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w piłce koszykowej chłopców kl.IV

          Tomasz Bocheński

          Jan Nadstawny

          Oskar Pacyniak

          Stanisław Stankiewicz

          Sebastian Chmura

          Julian Paszkowski

          Szymon Szatkowski

          Wiktor Szloms

          Kamil Chojnacki

          Wojciech Feltynowski

          Łukasz Hercer

          4b

          4b

          4b

          4b

          4c

          4c

          4c

          4c

          4d

          4d

          4d

           III miejsce
          26. Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w mini piłce nożnej dziewcząt klas IV

          Oliwia Imielińska

          Wiktoria Kryńska

          Julia Marciniak

          Magda Wawrzeniak

          Zuzia Wieczorek

          Zuzia Szatkowska

          Natalia Baczyńska

          4d

          4d

          4d

          4d

          4d

          4c

          4

          III miejsce
          27. Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w mini piłce koszykowej dziewcząt

          Maria Strzelczyk

          Lena Dzwolak

          Zuzia Szatkowska

          Kalina Prończuk

          Oliwia Imielińska

          Zuzia Kowalska

          Wiktoria Kryńska

          Agnieszka Lendzion

          Julia Marciniak

          Justyna Szczepańska

          Magda Wawrzeniak

          Natalia Baczyńska

          Asia Wścieklicka

          4b

          4c

          4c

          4c

          4d

          4c

          4d

          4d

          4d

          4d

          4d

          4

          4

          III miejsce

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 86 im. Bronisława Czecha
      • ul. Koryncka 33 04-686 Warszawa
      • sp86@edu.um.warszawa.pl
      • 22 812 01 28 dodatkowy numer - świetlica: 601878915 dodatkowy numer - oddz. przedszk: 723245104
      • poniedziałek, wtorek, czwartek: godz. 8.00-16.00; środa, piątek: godz. 7.00 - 15.00
      • Marcin Wasążnik sp86@edu.um.warszawa.pl
      • sp86@edu.um.warszawa.pl
  • Galeria zdjęć

    • Turniej w tenisa stołowego
    • Klasa 5b w księgarni "Korekty"
    • Jesienny pokaz mody - 4latki
    • Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka - 4latki
    • Dzień Kredki - 4latki
    • Dzieci poznają zawody - 4latki
    • "Nasz robot"- prace konkursowe
    • Senior dla Juniora 2018
    • Od Zabawy do Sportu
    • Niepodległościowe zmagania
    • Żywa lekcja historii
    • Z Korynckiej na Górę Olimp …