• KOMUNIA 2017

• ROLE

Każde dziecko otrzymało rolę. Świece białe długie (takie jak na chrzcie) przynoszą tylko dzieci, które mają rolę Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych.

CZWARTE SPOTKANIE PRZEDKOMUNIJNE

Msza Św. z nauką dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych  21maja   2017 o 12.00

7 maja na spotkaniu był fotograf i ustalał z rodzicami szczegóły.

PRÓBY

PRÓBY PIERWSZOKOMUNIJNE klasa IIIa i IIIb:

1. poniedziałek 29 maja wyjście ze szkoły 12.45-14.30 dojście do świetlicy

2. piątek 2 czerwca Spotykamy się w kościele o 8.00. Powrót do szkoły na 3 lekcję

PRÓBY PIERWSZOKOMUNIJNE klasa IIIc i IIId:

1. środa 31 maja spotykamy się o 8.00 w kościele. Powrót do szkoły na 3 lekcję

2. piątek 2 czerwca wyjście do  kościoła ze szkoły o 10.00. Powrót do szkoły na ok. 12.20

Bardzo proszę o zgłaszanie się do opieki nad dziećmi w czasie dojścia do kościoła, pobytu i powrotu (informację proszę wpisać w dzienniczkach dzieci). Tylko wtedy będę mogła wziąć dzieci w tych godzinach. Pomóc może babcia itp. Po próbie dziecko może zostać odebrane przez kogoś dorosłego spod Kościoła lub samo wrócić, ale musi posiadać taką informację w dzienniczku. Pozostałe dzieci zostaną odprowadzone do świetlicy. Czas zakończenia próby jest orientacyjny.

Na próby znamy bez zastrzeżeń swoje role na pamięć:)

I Spowiedź (Sakrament pokuty i pojednania:

CZWARTEK 1 czerwiec 2017 o:
           kl.IIIa i IIIb - 16.00
           Kl.IIIc i IIId - 17.00

Dzieci przychodzą z opiekunem i siadają obok niego w ławce. Przynoszą modlitewniki do podpisu i odmówienia pokuty.

SPOTKANIA KOMUNIJNE

Obowiązkowe spotkania kościele św. Benedykta o 12.00 (msza św., ogłoszenia):

ODBIÓR STROJÓW KOMUNIJNYCH

Przypominam, że dziś 3.04 odbiór strojów komunijnych w świetlicy:
          18.00 chłopcy
          18.45 dziewczynki
          Dopłacamy brakująca kwotę i jak wszystko jest ok. zabieramy. Firma zaznacza poprawki i przyjedzie z nimi jeszcze raz.

WIELKI POST

Droga Krzyżowa Piątek 17.00

LISTOPAD 2016

Kolejne spotkanie przedkomunijne 27 listopada o 12.00

Po mszy św. przyjedzie firma, która pobierze miary na stroje komunijne. Tego dnia wybierzemy stroje. Każdy kupujący wpłaca zaliczkę 50 zł.

Przypominam o zaświadczeniach o chrzcie  św. oraz wpłatach. Termin upływa tego dnia.

Proszę uzbroić się w cierpliwość podczas pobierania miary. Trochę to potrwa.