• Zajęcia pozalekcyjne 2018/2019

        Nauczyciel Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina Sala
         Walasek Dorota Język francuski kl. 5

        wtorek

        piątek

        1445-1530

        855 - 940

        253

        152

         Wójcik Czerniawska Agnieszka Język hiszpański kl. 5b i 5d czwartek 855 - 940 125
         Wójcik Czerniawska Agnieszka Język hiszpański kl. 5a i 5c piątek 855 - 940 125
         Augustyniak Marta

        Przygotowanie do egzaminu 8a

        - język polski

        wtorek 800 - 845 307
         Szetyńska Elżbieta

        Przygotowanie do egzaminu 8a

        - matematyka

        środa 710 - 755 123
         Matoszko-Epa Małgorzata

        Przygotowanie do egzaminu 8a

        - język angielski

        poniedziałek 800 - 845 125
         Augustyniak Marta

        Przygotowanie do egzaminu 8b

        - język polski

        środa 1350-1435 307
         Karwowska Maria

        Przygotowanie do egzaminu 8b

        - matematyka

        poniedziałek 1350-1435 303
         Gajek Agnieszka

        Przygotowanie do egzaminu 8b

        - język angielski

        wtorek 1350-1435 124
         Ornoch Agnieszka

        Przygotowanie do egzaminu 8c

        - język polski

        czwartek 800 - 845 122
         Szetyńska Elżbieta

        Przygotowanie do egzaminu 8c

        - matematyka

        wtorek 1350-1435 123
         Gajek Agnieszka

        Przygotowanie do egzaminu 8c

        - język angielski

        wtorek 1300 - 1345 124

    •  

      Nauczyciel Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina/klasa Sala
       Jodłowska Martyna

       Koło plastyczne

      czwartek 1350 - 1435 005
       Mikusek-Hoang Małgorzata "Otwarta sala komputerowa" dla uczniów klas IV-VII. Konsultacje. poniedziałek 1445-1530 304
       Gąssowska Beata "Zabawka ze skrawka" środa 1350-1435 014
       Gąssowska Beata "Zabawy ze słowem środa    
       Kochman Małgorzata Kólko z języka niemieckiego

      środa

      1345-1445 121
       Kochman Małgorzata Kółko z języka niemieckiego czwartek

       

      845 - 945

      1300-1400

      153

      121

       Galas Katarzyna "Spójrz inaczej" środa 1245-1415 207
       Galas Katarzyna Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl 3c wtorek 1330-1415 115
      Galas Katarzyna Indywidualne zajęcia wyrównawcze dla obcokrajowców środa 800-845 308A
       Karwowska Maria Koło matematyczne dla uczniów klas 4 i 5 czwartek 800-845 303
       Mijalska Grażyna Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne poniedziałek 855-1035  
       Abratowska Grażyna Zajęcia wyrównawcze dla dla kl 1a środa 855-940 132
       Kaczanowska Katarzyna Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas 4 wtorek 1350-1435 122
       Jankowska Małgorzata Gry i zabawy alternatywą na nudę i sposobem radzenia na negatywne emocje

      poniedziałek gr1

      wtorek gr2

      1235-1320

      1235-1320

      121

      121

       Wróbel Agnieszka Plastykoterapia- terapia poprzez sztuki plastyczne dla uczniów klasy 2c poniedziałek 1240-1410 115
       Wróbel Agnieszka Plastykoterapia- terapia poprzez sztuki plastyczne dla uczniów klas 5 poniedziałek 1415-1545 115
       Wróbel Agnieszka Plastykoterapia- terapia poprzez sztuki plastyczne dla uczniów klas 2 czwartek 1230-1400 115
       Augustyniak Marta "Spójrz inaczej" dla kl 6a środa 1445-1530 307
       Augustyniak Marta "Teatr do góry nogami" czwartek 1445-1530 307
       Żurawska Grażyna Praca z uczniem zdolnym- matematyka czwartek 1425-1510 112
       Żurawska Grażyna Zajęcia wyrównawcze czwartek 1255-1325 112
       Żurawska Grażyna "Teatr do góry nogami" czwartek 1340-1425  
       Polińska Anna Odrabianki dla obcokrajowców kl.3c piątek 1045-1130 254a
       Polińska Anna Godzina kodowania!- Scratch- kl 3c piątek 1150-1235 252
       Gajek Agnieszka Klub czytelniczy z języka angielskiego  "Read On" wtorek 1445-1530 124
       Jaworowska Anna Koło przyrodnicze dla klas III czwartek 1300 -1400 254a
       Szulborski Karol Chór klas 4 czwartek 800-845 014
       Ornoch Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 7b i 7c poniedziałek 1445-1530 122
      Walczak Joanna Edukacja przez szachy dla kl. 2b czwartek 1300 - 1345 121
      Wiewióra Ewa Zajęcia wyrównawcze dla kl. 1 środa 1350 - 1435 113
      Kamola Aneta Konsultacje polonistyczne kl. 4 - 5 środa 1350 - 1435 122
      Kamola Aneta Programowanie na j. polskim kl. 4 - 5 czwartek 800-845 151
      Matoszko-Epa Małgorzata Konsultacje z j. angielskiego piątek 1445 - 1530 125
      Keler Teresa SKS dziewcząt czwartek 800-845 s.g.
      Szetyńska Elżbieta Konsultacje z matematyki piątek 1350 - 1435 123

       

      Zajęcia dodatkowe 2018/2019

          klasa 5 - dodatkowa godzina matematyki (tygodniowo)

          klasa 6 - dodatkowa godzina matematyki (tygodniowo) + dodatkowy drugi język obcy nowożytny - język niemiecki (2  godz./tygodniowo)

          klasa 7 -  dodatkowa godzina matematyki (tygodniowo)

          klasa 8 - dodatkowe 2 godziny matematyki (tygodniowo) + dodatkowa 1 godzina j. polskiego (tygodniowo) 

       

      Inne 

          Terapia pedagogiczna

          Zajęcia logopedyczne

          Dodatkowe zajęcia z uczniami cudzoziemcami 

       

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 86 im. Bronisława Czecha
      • ul. Koryncka 33 04-686 Warszawa
      • sp86@edu.um.warszawa.pl
      • (0-22) 812 01 28 dodatkowy numer - świetlica: 601878915 dodatkowy numer - oddz. przedszk: 723245104
      • poniedziałek, wtorek, czwartek: godz. 8.00-16.00; środa, piątek: godz. 7.00 - 15.00
      • Marcin Wasążnik sp86@edu.um.warszawa.pl
      • sp86@edu.um.warszawa.pl
  • Galeria zdjęć

    • Warszawo... Pamiętamy!
    • Trójbój lekkoatletyczny
    • Z Mezopotamii do ... Wawra
    • Poczet sztandarowy SP nr 86 w 79 rocznicę Bitwy Falenickiej
    • "Dzień Chłopaka" w 4d
    • Pola Nadziei
    • SPORT 2018/2019
    • HAKUNA MATATA – AFRYKA NIE DO KOŃCA ODKRYTA
    • Ogólnopolska akcja Narodowego Czytania
    • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI
    • Dzielnicowe Mistrzostwa Wawra w biegach przełajowych
    • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019