• Psycholog

Serdecznie zapraszam uczniów i ich Rodziców w godzinach:

poniedziałek   godz. 9.40 - 13.40

wtorek            godz. 8.30 -  14.00  w tym zajęcia na 5 lekcji.

środa              godz. 8.00 - 14.30 w tym zajęcia na 1 i 5 lekcji.

czwartek         godz. 8.30 - 13.30 w tym zajęcia na 5 lekcji.

piątek              godz. 8.30 -13.40

Jestem obecna w czasie dni otwartych i zebrań.

Gabinet 308A.

Psycholog szkolny prowadzi zajęcia rewalidacyjne w klasach:

1c, 3a, 4b, 5b, 6a, 8b i 8c oraz zajęcia terapii pedagogicznej w klasie 1.

Psycholog szkolny zajmuje się:

1. Prowadzeniem badań i działań diagnostycznych dotyczących poszczególnych uczniów, w tym diagnozowaniem indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych, a także wspieraniem mocnych stron uczniów.
          2. Minimalizowaniem skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganiem zaburzeniom zachowania oraz realizacją różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej w środowisku szkolnym i pozaszkolnym poszczególnych uczniów.
          3. Diagnozowaniem sytuacji wychowawczej w szkole, rozwiązywaniem problemów wychowawczych, wspieraniem uczniów w rozwoju.
          4. Udzielaniem pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb.
          5. Podejmowaniem działań z zakresu profilaktyki.
          6. Inicjowaniem i prowadzeniem działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych.
          7. Wspieraniem rodziców i nauczycieli w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów.