• SUKCESY

• KLASA 5b rok szkolny 2018/2019

Maria Strzelczyk - III miejsce w Mistrzostwach Warszawy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

KLASA 2b rok szkolny 2015/2016

Aleksandra Konaszczyc- I miejsce w szkolnym konkursie na wykonanie najpiękniejszej książeczki o misiach

Tomek Bocheński- III miejsce w pływaniu stylem dowolnym na XIV Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Burmistzra Józefowa.

KLASA 3c rok szkolny 2013/2014

♦ KLASOWY KONKURS WIEDZY O WIOŚNIE

I miejsce: Ola Chojnacka, Paweł Cudek, Agnieszka Tomasik, Wojtek Guzewicz

II miejsce: Ala Mlacka, Weronika Dżaman, Kuba Konaszczyc

III miejsce: Dorian Sitek

♦ Paulina Staniszewska - zajęła II miejsce w Dzieknicowym Konkursie Recytatorskim "ENTLICZEK PENTLICZEK"

♦ Wojtek Guzewicz- uzyskał najlepszy wynik wśród uczniów klas drugich naszej szkoły w konkursie matematycznym ALFIK

♦ Wojtek Guzewicz- przeszedł do II etapu Dzielnicowego Konkursu "Omnibus"

♦ Paweł Gawinek- zajął I miejsce w klasowym konkursie na najstaranniej prowadzony zeszyt do jezyka polskiego.