• Samorząd 2012/2013

Opiekunem Samorządu została p. Marta Augustyniak

wspołpracują:   p. Agnieszka Wróbel i  p. Piotr Zawadzki

FINAŁ DZIELNICOWEJ KAMPANII "WIEM, CO JEM"

30.10.2012r. odbył się w naszej szkole uroczysty finał Dzielnicowej Kampanii "Wiem, co jem". Kampania promuje zdrowy styl życia oraz prawidłowe odżywianie. Tego dnia w naszej szkole gościliśmy władze oświatowe dzielnicy Wawer, przedstawicieli Agencji Rynku Rolnego, Dyrektorów Wawerskich Szkół Podstawowych, dietetyka, przedstawiciela Rady Rodziców SP nr 86 oraz delegacje z 11 szkół podstawowych z wychowawcami.
          Uczniowie z samorządu SP nr 86 bardzo prężnie pomagali podczas uroczystości. Wspólnie z panią pedagog i panią psycholog witali gości u progu szkoły, wskazywali drogę do szatni oraz sali gimnastycznej. Podczas konkursów międzyszkolnych pomagali w obsłudze stanowisk gości. Uczniowie służyli pomocą w organizowaniu wystawy książek "Jem kolorowo i zdrowo" oraz straganu owocowo - warzywnego "Wiem, co jem". Pomagali również w sprzątaniu szkoły po uroczystości.

Agnieszka Wróbel

ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU

21.09.2012r. uczniowie z klas 0 - VI SP nr 86 włączyli się w obchody Światowego Dnia Pokoju. Uroczystość przygotowali opiekunowie samorządu szkolnego przy wsparciu wychowawców klas. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły ubrane w biało - niebieskie stroje. Wszyscy uczestniczyli w symbolicznym pochodzie z balonikami i białymi gołąbkami ulicami Wawra, aby wyrazić solidarność z ludźmi, których dotknęła i doświadczyła wojna.

Marta Augustyniak
          Piotr Zawadzki