• Samorząd 2015/2016

• Dnia 1 października 2015 odbyły się w naszej szkole  tajne,  niezależne wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz wybory Rzecznika Praw Ucznia na nową kadencję .
          Głosy zostały skrupulatnie, dwukrotnie przeliczone przez komisję .

Nowym Rzecznikiem Praw Ucznia na rok szkolny: 2015/2016 i 2016/2017 została p. Martyna Jodłowska.

Wyniki wyborów samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016
          Milena Zawadzka –przewodnicząca
          Antonina Laskowska-zastępca
          Pola Reszczyńska-zastępca

Członkowie SU:
          Adrian Laskowski
          Jakub Majchrowski
          Filip Aniserowicz
          Hanna Witecka
          Bartek Denejko
          Emilia Bockenheim
          Aleksandra Bieszkiewicz

Gratulujemy!!!

Anna Domżalska i Martyna Jodłowska

ŚWIAT BEZ GŁODU - ZAKOŃCZENIE AKCJI

Na początku grudnia zakończyliśmy akcję charytatywną „Świat bez głodu”. To już drugi rok naszej współpracy z Polską Akcją Humanitarną pod szyldem której, działaliśmy w naszej szkole. Projekt obejmował projekcję filmów edukacyjnych, pokazy zdjęć i przeźroczy, plakaty i quizy a także wiedzę teoretyczną w formie wykładu, dyskusje i pogadanki na temat problemu głodu na świecie. Najważniejszym punktem programu była zbiórka pieniędzy na ratowanie życia głodującym. Datki były całkowicie dobrowolne. W tym roku fundusze były przeznaczone na ofiary klęsk humanitarnych na Ukrainie i w Syrii. Uczniowie wszystkich klas spontanicznie wrzucali pieniążki do klasowych skarbonek. Wolontariusze i wychowawcy klas systematycznie, pozytywnie motywowali chętnych do pomocy i zachęcali do wsparcia naszej szczytnej akcji. Na najbliższym apelu uczniowie klas najbardziej zaangażowanych otrzymają przepyszne, słodkie nagrody, dyplomy i wyróżnienia. Klasy nagrodzone to:  1B, 3b i klasa 4A oraz wyróżnione to: 4C, 6A i 6B. WSZYSTKIM DOBROCZYŃCOM, KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY LOS INNYCH LUDZI WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!!

SU wraz z OPIEKUNAMI